Ożyw swoje wnętrze
oryginalny design, coś co podkreśli Waszą indywidualność - dla wymagających i szukających czegoś innego ciągle realizujemy nowe niekonwencjonalne projekty.

Archiwum

2008-09-11
Do wyboru fioletowe lampy wiszące

Prezentujemy trzy lampy wiszące w odważnych kolorach
fioletu, fuksji i amarantu. Dwa rodzaje kwiatków w towarzystwie listków
lub kule w różnych rozmiarach.

lampa wisząca fioletowa

Lampa wisząca fioletowa Bloomlight

 

Lampa wisząca fioletowa Bloomlight

Lampa wisząca fioletowa Bloomlight

 

2008-07-01
Mistrzowie przedmiotu – Utopia do mieszkania Bloomlight Tekst: Ewa Toniak
Bezpretensjonalność ukryta w nazwie. W kilku literach zawraty cały rejestr wiosny: bloom jak kwiat, jak kwitnąć, albo po prostu 'kwitnienie'. Bloom firmowy znak harmonii, ciepła i radości. „Szukaliśmy pomysłu na przyjazne oświetlenie dla siebie i swoich przyjaciół” - mówi Miłosz Idzikowski, twórca studia Bloomlight, laureata konkursu PRODECO 2005 organizowanego przez Elle Decoration w kategorii oświetlenia. Rokokowe kryształowe żyrandole, tak chętnie od końca lat 90 przechwytywane przez designerów, w projektach Bloomlight mogą odetchnąć od nowoczesności. Secesja w swoim euforycznym wcieleniu z eksplozją barw i organicznych form, nadyma wargi wobec modernistycznych roszczeń do prostoty, ascezy i anonimowości. Projekty Bloomlight to pochwała tego, co indywidualne: nieskrępowanej fantazji, stu tysięcy pomysłów na kolor światła, nie do skopiowania kształtów. Nie znają umiaru. Wesołe kłącza wystają ze ścian, oplatają lustra, pną się po filarach, gzymsach i kolumnach. Wścibskie i zawsze mile widziane. Każdy detal lamp, kinkietów czy żyrandoli, ręcznie wykonany z patynowanej miedzi i transparentnej, barwionej żywicy, nosi ślad dłoni projektanta. Bloomlight nie onieśmiela. W projektach studia odnajdziemy czystą radość tworzenia. W kontaktach z odbiorcami – ciepłe i bezgłośne porozumienie ponad obowiązującymi trendami i dyktaturą mody, niewymuszona pochwała zmysłowości.
2008-06-30
Szezlong Relxia

Na Targach wpadł nam w oko
projekt delacollection

Projekt graficzny:muamua design
Studio Bloomlight: lampy miedziane, żyrandole, stylowe lampy, lampy wiszące, lampy stojące, kinkiety, lampy sufitowe, lampy do domu z bali